Site Loader

Dziwimisie to całkiem świeże wydawnictwo, a już na swoim koncie posiada hity takie jak: „Tornado Jumi”, „Tajemniczy Ktoś” czy „Ciszka”. Tym razem udało nam się zdobyć egzemplarz ich nowości „Wiosna” i voilà! Oto nasze wrażenia po otrzymaniu tej kartonowki. 

 

Wiosna” to przepiękna pozycja dla najmłodszych, która zaprasza do eksplorowania jej wnętrza cudownymi ilustracjami. Nie znajdziecie tutaj opowieści o kwiatach i budzącej się do życia przyrody. A czego możecie się spodziewać w jej wnętrzu? „Wiosna” to przede wszystkim cudowny picturebook, który zawiera w sobie bogate ilustracje zwierząt, roślin i obiektów typowych dla tej pory roku. Agnieszka Potocka stworzyła delikatne, nieprzesadzone ilustracje. Wszystkie obiekty zostały przedstawione na białym tle, co ułatwia skupienie na konkrecie przez małe dziecko. Od tej książki bije wiosenna radość i czytanie jej to czysta przyjemność. 

Pod każdym obiektem w książce umieszczono jego nazwę w języku polskim. Jako fanka wielojęzyczności zamierzam wykorzystać ją również do nauki angielskich słówek oraz znaków języka migowego.

 

 

 

 

Wiosna” to pozycja zdecydowanie dla maluszków, dzięki której rozbudzimy w dziecku ciekawość do otaczającego nas świata, możemy wprowadzić dzięki niej i oswoić dzieci z  pojęciami czasu, pór roku, a także uczyć kolorów, nazw wiosennych kwiatów i wielu innych słów. Książka jest wykonana naprawdę solidnie, ma kartonowe strony z zaokrąglonymi rogami i wydaje się być stworzona do małych rączek czytelników. 

 

Jestem zachwycona dotychczasowymi propozycjami  wydawnictwa Dziwimisie i na pewno będę śledzić ich działania. Was gorąco zachęcam do zapoznania się z ich czytelniczymi propozycjami dla dzieciaków i wsparcia ich działalności.

 

P.S. Dziwimisie! Dziękujemy za nasz egzemplarz „Wiosny”!

 

Wydawnictwo: Dziwimisie

Ilustracje: Agnieszka Potocka

 

Patrycja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

https://www.instagram.com/conatomamy/