Site Loader

Na blogu rozpoczęłyśmy nową serię #comamynaprezent i dzisiaj wpis dla tych, którzy szukają pomysłu na mały podarunek dla niemowląt. Przedstawiamy Wam piłeczki Sensorky – to zabawkowy hit dla maluszków od  Polskiej marki Hencz Toys. 

W opakowaniu znajdziecie pięć różnokolorowych piłeczek o wielu fakturach. Kolory są bardzo nasycone, zostały one wykonane z bezpiecznych dla maluszków materiałów. Posiadają pozytywną opinię Notyfikowanego Europejskiego Laboratorium, dlatego niemowlęta mogą brać je do buzi. Są produkowane w Polsce w Łodzi. 

 

Jakie korzyści płyną z użytkowania piłeczek? 

Sensorky wpływają u dzieci na rozwój koncentracji uwagi i usprawniają motorykę małą oraz umiejętności manipulacyjne. Nie musimy czekać, aż niemowlę samo zainteresuje się piłeczkami. Przez pierwsze tygodnie to rodzic może je wykorzystywać do delikatnego masażu noworodka/niemowlęcia.

Sensorky dzięki dużym wypustkom mogą przynieść ulgę przy ząbkowaniu. Są w miarę elastyczne, dlatego maluszki mogą je podrzucać, turlać i badać rączkami ich różne wypustki i wgłębienia. To świetny masaż, a zarazem ćwiczenie, które prowadzi do wykształcenia się u niemowląt świadomego chwytu. Czy po okresie niemowlęcym nadal możemy korzystać z piłeczek? Oczywiście! Dla starszaków Sensorky mogą być urozmaiceniem kąpieli, można je również wykorzystać je do różnego rodzaju zabaw.  

 

 

 

Piłeczki Sensorky to  genialny pomysł na prezent dla nowo narodzonego dziecka w rodzinie lub jako podarunek dla mamy na coraz słynniejsze baby shower. Wybierając Sensorky możecie być pewni, że Wasz prezent spodoba się obdarowanym i będzie użytkowany przez długi czas. 

P.S. Nasz zestaw jest z nami już ponad rok i piłki są w świetnym stanie. Po umyciu wyglądają jak nowe. Syn eksploatował je naprawdę często i żadna z nich nie została uszkodzona i z powodzeniem wszystkie służą nam do tej pory.

Producent: Hencz Toys

Cena: 34,99 zł

Patrycja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

https://www.instagram.com/conatomamy/