Site Loader

Dzisiaj mamy coś specjalnego dla maluszków! Przedstawiamy Wam dwie kartonówki z serii Krok po kroku wydawnictwa Wilga – Emocje i 1, 2, 3…Liczymy!

Te książeczki o niewielkich rozmiarach wchodzą w skład serii Krok po kroku, która skierowana jest do najmłodszych dzieci i ciągle powiększa się o nowe tytuły. Nie wiem, czemu dopiero teraz zawitała do naszego domu, bo książeczki są naprawdę fajne! Mają bardzo przyjemną grafikę, są małe i kartonowe. Tekst jest krótki, łatwy i rymowany, Teodor wsłuchuję się w niego jak zaczarowany. Oczywiście ilustracje również wzbudzają u syna zaciekawienie i na długi czas zatrzymujemy się na jednej stronie i wspólnie opowiadamy, co widzimy na danym obrazku.

 

 

 

 

Cała seria podejmuje różne tematy związane z małymi dziećmi — czasem dla nich trudnymi, jak na przykład pożegnanie z pieluszką czy emocje, których dziecko stale uczy się rozpoznawać, oswajać i nazywać. Krok po kroku to również książeczki podejmujące tematykę (czasem) problematycznego sprzątania, kąpieli, mycia zębów lub pożegnania ze smoczkiem.

Emocje to pozycja, dzięki której dziecko może poznać podstawowe emocje: radość, smutek, zdenerwowanie, wstręt, zmęczenie, strach, wstyd, zdziwienie i dowiedzieć się, że te wszystkie emocje może wyrazić na wiele sposobów. 1, 2, 3…Liczymy!  pomoże maluszkowi w nauce liczenia do trzech. 🙂

 

 

 

Seria Krok po kroku bardzo nam się podoba i na pewno zdecydujemy się na zakup innych części.

Książki mają niską cenę i są wykonane naprawdę porządnie, dlatego polecamy ich zakup np. na prezent — zadowolenie maluszków i rodziców gwarantowane. 🙂

 

 

Wydawnictwo: Wilga

Ilustracje: Agnieszka Matz

1, 2, 3…Liczymy!:

Tekst: Paulina Chmurska, Anna Kapuścińska

Emocje:

Tekst: Paulina Chmurska

Patrycja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

https://www.instagram.com/conatomamy/