Site Loader

Kochani! Rozpoczynamy sezon na świąteczne recenzje. Na pierwszy ogień mamy dla Was nowość od Wydawnictwa JUPI JO – Boże Narodzenie z Manią i Tyniem. To publikacja dla dzieci, która idealnie wprowadza czytelnika w magiczną atmosferę świąteczną. Jesteście jej ciekawi?

Mania i Tanio zastanawiają się, o co tak naprawdę chodzi z tymi świętami? Dlaczego ludzie tak długo przygotowują się do Bożego Narodzenia? Po co to wszystko? Bohaterowie postanawiają zrobić małe dochodzenie w tej sprawie. Przerzucając kolejne strony, obserwujemy jak Mania i Tanio uczestniczą w przygotowaniach do Świąt – pomagają rodzicom w pieczeniu pierniczków i ubieraniu choinki. Uczestniczymy z nimi w wigilijnej kolacji, rozpakowujemy prezenty i odwiedzamy szopkę bożonarodzeniową. Jeśli myślicie, że to wszystko, co znajdziecie w książce, to jesteście w błędzie! Boże Narodzenie z Manią i Tyniem pełne jest niespodzianek, które dzieciaki uwielbiają. W książce znajdziecie masę aktywizujących okienek, a obracające się kółko z jednej strony ukazuje gwiazdy na ciemnym niebie, a z drugiej strony pełni funkcję dopasowanki – na tarczy umieszczone zostały prezenty, które trzeba dopasować do poszczególnych gości.

Książka jest całokartonowa o dużym formacie i z pewnością zachwyci mojego syna i inne dzieci, które zostaną nią obdarowane. Ilustracje, których autorką jest Agnieszka Matz są bardzo przyjemne dla oka, a tekst Magdaleny Młodnickiej jest dosyć krótki i idealnie nada się dla najmłodszych czytelników.

Wydawnictwo: JUPI JO!

Tekst: Magdalena Młodnicka

Ilustracje: Agnieszka Matz

.

Patrycja

One Reply to “Boże Narodzenie z Manią i Tyniem – recenzja”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

https://www.instagram.com/conatomamy/